Evoque evőeszköz készlet 66 db
Természetesen ezt az evőeszköz-készletet nagy összejövetelekhez ajánljuk. A tizenkét embernek szánt készlet villákból, késekből, kanalakból, desszertvillákból, teáskanalakból és egyéb praktikus kiegészítőkből áll. Ezek közé tartozik egy kétrészes saláta szervírozó, egy adagoló kanál és villa, egy merőkanál és egy tortalapát. Kiváló minőségének köszönhetően állandó és vonzó konyhai készlet.
Termékleírás
Ha szereted a letisztult formákat, akkor tetszeni fognak ezek az evőeszközök: az Evoque modell egyenesvonalú, az átmenetek harmonikusak. A késbe helyezett kovácsolt pengével hosszantartó élességet ígérnek, és az evőeszköz hossza különösen jól illeszkedik nagyobb asztalokhoz. A minőségi anyag és a lekerekített élek kellemes érzést biztosítanak, a harmonikus arányok pedig biztosítják a jó egyensúlyt. A mindkét oldalán csiszolt felület matt és sima, mint selyem.
- Ergonómikus kialakítás a lehető legnagyobb kényelemért - minden evőeszköz tökéletesen kiegyensúlyozott a kényelmes fogás érdekében.
- Cromargan protect® - innovatív technológia a háromszor keményebb evőeszköz felületekért. Rendkívül karc- és kopásálló.
- Tisztítás: mosogatógépben mosható.
Specifikációk
| Termékszám | 1122006331 |
|---|---|
| EAN | 4000530687609 |
| Jel | WMF |
| Szín | rozsdamentes acél |
| Termékcsalád | Evoque |
| Darabszám a csomagban (db) | 66 |
| A csomagolás tartalma | 12x kanál, 12x villa, 12x kés, 12x teáskanál, 12x desszert villa, 2x adagolókanál, 1x salátavilla, 1x adagolóvilla, 1x kanál, 1x tortakanál |
| Fő anyag | Cromargan protect® |
| Termékápolás | mosogatógépben mosható |
| Tervező | Daniel Eltner |
| Design díj | red dot award product design 2015 |








